MARTINA Horejšová

I met Martina in one of my favourite places in Prague – Waldstein Garden. Beautiful and peaceful place in baroque style. Our photoshoot went great and we had a fun even those tourists were everywhere. It was sunny and warm September late afternoon and I really enjoyed it. Martina is the first face of my project.

• Born in Strakonice, Czech Republic
• A frontman and singer of the band The MayHems
• A student of Musicology at the Faculty of Arts, Charles University in Prague
• A girl who loves music

Martina about herself:

“I am an ordinary stubborn girl who likes honest music! I try to express pure emotions through my band – The MayHems and transmit to people the best out of me. Yes, the moments on stage belong to one of the most important to me. Blues, rockabilly and rock’n’roll are a matter of heart to me and although the following sentence may sound just like a cliché I am not afraid to use it. MUSIC IS MY LIFE and it has never been different.”

You can follow her band on:

Fb: https://www.facebook.com/The-MayHems-1352316866606…/timeline
BZ: http://bandzone.cz/themayhems

——————————————————————————————————————————————————————————————–

MARTINA Hořejšová

S Martinkou jsme se setkali ve Valdštejnské zahradě, na jednom z mých nejoblíbenějších míst v Praze. Je to krásné barokní a mírumilovné místo. Naše focení šlo skvěle a opravdu jsme se bavili i přesto, že turisté byli všude. Bylo slunné a teplé zářijové odpoledne a opravdu jsem si to užila. Martina je první tváří mého nového projektu Behind the Faces.
• rodačka ze Strakonic, momentálně žijící v Praze
• frontmanka a zpěvačka kapeli The MayHems
• studentka filosofické fakulty na Karlově univerzitě, obor Hudební věda
• jak o sobě říká holka, co miluje hudbu
• pokud Martina zrovna nekonzertuje či nepracuje na své diplomové práci, tráví volný čas psaním písní a ve fitness centru, kde vede skupinové dynamické a silové lekce
 Martinka o sobě:
“Jsem obyčejná tvrdohlavá holka, co má ráda poctivou muziku!
Ryzí emoce se snažím vyjadřovat skrze svou kapelu The MayHems a předávat tak lidem ze sebe jen to nejlepší.
Ano, chvíle na pódiu patří pro mě k těm nejdůležitějším. Blues, rockabilly a rock and roll jsou pro mě srdcovou záležitostí a i když bude znít následující věta jako klišé, tak se nebojím ji použít. Hudba je můj život a nikdy tomu nebylo jinak.”
Podpořit její hudební činnost můžete na: